Budete vyrábět tepelné výměníky (chladiče) podle pracovního postupu, povedete si evidenci výsledků výroby (počet vyrobených, opravených kusů).

Nebo budete mít na starosti přípravu materiálu a dílů pro výrobu, zásobování výrobní linky, příjem na sklad či expedici hotových výrobků a také měsíční spolupráci na inventurách.

Když Vás k Vaší práci napadne nějaký zlepšovák, který pomůže Vám i Vašim kolegům, odměníme Vás za něj – poslední tým za svůj návrh dostal 20 000 Kč!
 • Požadujeme
 • Nabízíme
Požadujeme

Hledáme pečlivé, zodpovědné a spolehlivé lidi do třísměnného provozu, podmínkou je plnoletost a ukončené základní vzdělání. Výhodou je praxe ve výrobě nebo logistice a zkušenosti s obsluhou VZV a ručního paletového vozíku – potřebné školení Vám ale zajistíme i bez praxe.

Pokud máte praxi z výroby, stačí Vám ZŠ nebo vyučení. Při ukončené SŠ Vás přijmeme i bez výrobních zkušeností.

Nastoupit můžete klidně hned.

Nabízíme

Nástupní zaručenou mzdu 20 000 Kč/měs., po ZD 20 500 Kč/měs. + příplatky a velmi zajímavé bonusy. Přesčasové hodiny automaticky proplácíme navíc. Při 100% docházce mzda 24 666 Kč/měs. již během zkušebky + příplatky. Samozřejmostí je možnost kariérního i finančního růstu – základní mzda se přehodnocuje každý rok (aktuálně základ až 28 000 Kč dle zkušeností).

Ke mzdě navíc příspěvek na penzijní připojištění až 4 000 Kč měsíčně.

Na pracoviště Vás dovezeme z Kladna a okolí (Švermov, Kladno, Velká Dobrá, Braškov – Valdek, Kyšice) a svozový autobus také navazuje na veřejné spoje – ze Stochova, Libušína, ... Oběd si dáte za 10 Kč (polévka, hlavní chod + něco na zub) a každý měsíc dostanete stravenky.

Nemocí se bát nemusíte, protože vedle dovolené můžete využít také dalších 5 dní volna jako sick days.

Na pracovišti si zdarma dáte kávu nebo čaj. Při životních jubileích (narozeniny, dítě, svatba a další) dáváme dárky. Zajišťujeme také zajímavá profesní školení a firemní akce (letní i vánoční večírky, ...). Pokud zůstáváte přesčas, můžeme Vám dopravu domů zajistit třeba i taxíkem.

Umíme ocenit také nové nápady, a tak Vás za efektivní zlepšovací návrhy odměníme (pro představu – poslední tým dostal za svůj návrh 20 000 Kč).

A pokud nám doporučíte nového zaměstnance, čeká Vás odměna za doporučení až 15 000 Kč za každého, koho nám doporučíte!

Neváhejte a pošlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo pište na e-mail jana.kaninska@manpower.cz!

Základní informace

 • Zvřejněno:

  13.5.2019 00:00

 • Místo výkonu:

  Kladno - Unhošť

 • Pozice:

  Operátor výroby/logistiky Unhošť

 • Nasazení:

  HPP

 • Plat:

  0 - 0 Kč

Kontaktovat společnost Zobrazit všechny nabídky
této společnosti