Hledáme manuálně zručné kandidáty na pozici Repair operátora - práce vsedě, v čistém prostředí a malém kolektivu, bez stresu výrobní linky, vhodná pro muže i ženy! Práce na 1 směnu, do budoucna směny 3!

Náplň práce:

- práce s poloautomatickým šroubovákem a dalšími nástroji

- rozebrání vadných jednotek a jejich drobné opravy

- evidence oprav v systému

  • Požadujeme
  • Nabízíme
Požadujeme

- ochota pracovat ve směnném provozu

- manuální zručnost a pečlivost

... vše ostatní Vás naučíme!!!

Nabízíme

- odpovídající finanční ohodnocení

- trvalý pracovní poměr (smlouva na dobu neurčitou)

- 5 týdnů dovolené

- výhodný mobilní tarif pro celou rodinu

- příspěvek na penzijní připojištění

- podpora FIT života – příspěvek na vstup do Fitness

- slevy u obchodníků

- prémii za doporučení nového zaměstnance

Nástup možný ihned!

Místo výkonu práce: Pardubice

Pokud se chcete dozvědět více, neváhejte a přihlaste se!

Základní informace

  • Zvřejněno:

    11.6.2019 00:00

  • Místo výkonu:

    Pardubice

  • Pozice:

    OPERÁTOR - drobné manuální práce bez stresu výrobní linky!

  • Nasazení:

    HPP

  • Plat:

    0 - 0 Kč

Kontaktovat společnost Zobrazit všechny nabídky
této společnosti